Sklep Katowice
Salon tapet farby i tapety sklep Katowice sklep z tapetami Katowice ceramika sanitarna Katowice

O nas

Firma Handlowa "Marsal" istnieje od 1995 roku. Od prawie 20 lat staramy się w pełni zadowolić swoich klientów, dlatego też oferujemy wysokiej jakości towary, fachową obsługę, oraz co najważniejsze ceny dostosowane do zawartości portfela klienta. Oferujemy produkty znanych producentów: Śnieżka, Dekoral, Jedynka, Nobiles, Rasch, AS Creation, Technicoll, PS International, Marburg, Atlas, Franke, Henkel i wielu innych. Planujesz w najbliższym czasie remont? Serdecznie zapraszamy.

Sklep internetowy

Tapety

tapety Katowice W Naszym sklepie znajdziecie Państwo ponad 150 wzorów tapet, w promocyjnych cenach. Prowadzimy także sprzedaż katalogową.

Dzięki wirtualnej platformie As-Creation
możesz przeglądać katalogi z tapetami za pomocą internetu
Przejdź do wirtualnej bazy katalogów z tapetami

Zapraszamy do sklepu internetowego
Marsal Sklep z Tapetami www.sklep.marsal.pl

Przydatne linki do stron czołowych producentów tapet:

Tapety As: www.as-creation.de
Tapety Ps: www.ps-international.de
Tapety Marburg: www.marburg.com
Tapety Rasch: www.rasch-tapeten.de

Sprowadzimy dla Ciebie każdą tapetę, z aktualnych katalogów PS, AS, Rasch i Marburg, w możliwie najkrótszym czasie!

Tapety papierowe
Spotyka się kilka odmian tapet papierowych. Popularne i tanie są gładkie, najczęciej ze wzorem. Są cienkie i wymagają dobrego przygotowania podłoża- po przyklejeniu mogą być widoczne zagłębienia i nierówności ściany. Takie tapety są nieodporne na wodę, nie możemy ich myć ani przecierać wilgotną ścierką.

Kolejny rodzaj tapet papierowych, to tapety z wypukłym wzorem, sklejone z dwóch warstw papieru. Są dosyć trwałe, niedrogie i łatwe do położenia na ścianie. Ich zaletą jest to, że dobrze maskują wady ścian. Większość tapet papierowych po naklejeniu można malować farbami emulsyjnymi. Przeciętna rolka tapety ma 53cm szerokości i 10m długości.

Tapety Rauhfazer
Zrobione sa z dwóch warstw papieru z drewnianymi wiórkami. Są bardzo trwałe. Wiórki tworzą ciekawe struktury, mogą przypominać ozdobny tynk.Po ułożeniu tapety najlepiej ją przemalować emulsją. Drobinki drewna powodują że nie jest ona śnieżnobiała. Tapety Rauhfazer dobrze kryją nierówności ściany. Są produkowane w rolkach o szerokości 53cm i długości 17 i 33m.

Tapety Winylowe
Są mocniejsze i trwalsze niż papierowe. Można je myć i szorować. Nadają się do łazienki, kuchni. Tapety winylowe są albo gładkie -cieńsze, lub grube, ze spienionego winylu. Grubsze bardzo dobrze maskują wszelkie nierówności ścian. szerokość rolki 53cm, długość 10m.

Tapety na flizelinie
To tapety winylowe bądź papierowe podklejone warstwą flizeliny. Układa się je szybko i łatwo,gdyż klej nanosi się tylko na ściany- nie trzeba smarować tapety! Można je zastosować w każdym pomieszczeniu.

Oznaczenia na tapetach: tapety ścienne
farby i lakiery Katowice tapety Katowice naklejki na ścianę Katowice Kleje do tapet sklep